TrendStar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
-------------------------------------------------------------------------------------------------------Alımlarımız Vardır ve Forumumuza Yeni Bir Katagori Eklemek İstiyorsanız Admin'e Özel Mesaj Atmanız Yeterlidir.>>>Kurucu olmak Telefondan 5TL dir.[Yönetim Paneli + Kurucu Ünvanı+Yetki Verme + Teşekkür Arttırma = 5 TL = Telefondan.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------Arkadaşlar pampformice.comoj.com - Oyunumuz'un Reklamını Yapıp Reklam Linikini Mesaj Yollayan Herkeze 3 Gün Boyunca İstediği Kadar Peynir+Çilek Vereceğiz.[Not: Bu Reklamı forumexe.com/frm/transformice-pvp-serverlar/ -- Adlı Sitede Yapılacaktır.]

Far Cry 3 İnceleme

YazarMesaj
MısırLee
Co-Admin
Co-Admin
MısırLee

Far Cry 3 İnceleme Empty
MesajKonu: Far Cry 3 İnceleme   Far Cry 3 İnceleme Icon_minitimeC.tesi Şub. 23, 2013 1:00 pm

Merhaba arkadaşlar bugün size Far Cry 3 incelemesini yapacağım.
Hikayesini analatacık olursam Jason Brody adında bir genç arkadaşlarıyla adada eğlenmeye gidiyor.Tabi adamlar risk peşindeler hatta oyunun içinde şu konuşma var:
-Bu riskli değilmi ?
-Oooo risk Very Happy bayılırım.
sözler geçiyor tam bunun gibi değil özür dilerim ama buna benzer.İşte bu grup eğlenirken Vaas adında çılgın bir adam bunları kaçırıyor.Tabi adamlar çok zengin ya güya fidye alacak.Burda Jason Brody ve abisi yanyana başlıyor.(Spoiler)Sonra abisiyle kaçtılar.Fakat tam çıkmışken Vaas Jason'nın abisini vuruyor ve Jason Brody de bunun intikamını almak için Vaas'ı öldürecek.Tabi bu adaya ilk geldiğinde silah bile tutamazken sonunda usta oluyor.Başlıyoruz yavaş yavaş arkadaşlar bulunuyor.Açıkcası Ubisoftu gerçekten tebrik ediyorum ben oynadığım sürece çok az buga rastladım ve gerçekten sonu ve öldürme sahneleri çok güzel.Oyunda anlamadığım hayvanın derisini alacağına midesini mi ne alıyor.Bu mantıksız olmuş.Aynı zamanda planöre binmekte çok hoş Very Happy.Heee bide size bir uyarı oyunu alacaksanız küfür bol Very Happy.Habire küfür ediyorlar.Ve sonunda ki seçim çok güzel size seçim veriyorlar(Spoiler)Ya Citra ya katılarak hem Lisa hem de kendimiz ölüyoruz.Ya da arkadaşlarımızı kurtarıyoruz açıkcası ben onu tercih ederim Very Happy.Bu ada Jason'ı çok kötü yapıyor.Zaten adanın ayılması gerek herkesde bir kafa var resmen dünya güzeli adanın ayılması gerek herkes ot çekiyo resmen Very Happy.İşte incelemem bu kadardı ama size gerçekten almanızı öneririm.

Not:9,2
MısırLee
Co-Admin
Co-Admin
MısırLee

Far Cry 3 İnceleme Empty
MesajKonu: Geri: Far Cry 3 İnceleme   Far Cry 3 İnceleme Icon_minitimeC.tesi Şub. 23, 2013 1:07 pm

Arkadaşlar hata yapmışım Adanın ayılması gerekte özür dilerim

Far Cry 3 İnceleme
1 sayfadaki 1 sayfası