TrendStar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
-------------------------------------------------------------------------------------------------------Alımlarımız Vardır ve Forumumuza Yeni Bir Katagori Eklemek İstiyorsanız Admin'e Özel Mesaj Atmanız Yeterlidir.>>>Kurucu olmak Telefondan 5TL dir.[Yönetim Paneli + Kurucu Ünvanı+Yetki Verme + Teşekkür Arttırma = 5 TL = Telefondan.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------Arkadaşlar pampformice.comoj.com - Oyunumuz'un Reklamını Yapıp Reklam Linikini Mesaj Yollayan Herkeze 3 Gün Boyunca İstediği Kadar Peynir+Çilek Vereceğiz.[Not: Bu Reklamı forumexe.com/frm/transformice-pvp-serverlar/ -- Adlı Sitede Yapılacaktır.]

Assasin's Creed 3 İnceleme

YazarMesaj
batuhugu
Admin
Admin
batuhugu

Assasin's Creed 3 İnceleme Empty
MesajKonu: Assasin's Creed 3 İnceleme   Assasin's Creed 3 İnceleme Icon_minitimeCuma Şub. 15, 2013 10:31 am

Evet arkadaşlar önceden Mısırlee'nin farao tanıtmış olduğu Assasin's Creed 3'ü bir de ben anlatayım dedim.Yalnız ben oyunun ayrıntılı incelemesini yapacağım.Bu inceleme sonunda da not vereceğim.Oyunun size büyük bir süprizi var(dikkat spoiler içerir).Daha oyunun başında Connor'u değilde babası Haytham'ı yönetiyoruz.Haytham'la yaptığım görevlerde Conner'dan daha çok zevk aldım.Haytham kişilik bakımından da çok farklı.Arkasında on saat koşturup yakaladığım adamı Haytham'ın yanına getirince kafasına silahını dayayıp sıktı.Haliyle çok sinir edici bir durum.Ancak oyunu bitirince bu tür sinirlendirici davranişlar artık sizi sinirlendirmiyor.Assasin's Creed 3'ün hikaye anlatımı bakımından Revelations'u geçtiğini söylemek isterim.Yeni şeyler denenmiş.Mesela ticaret sistemi çok geliştirilmiş.Hatta öyle bir geliştirilmiş ki oyun bittiğinde bile paranız hiçbir şeye yetmiyor.Yeni mekanikler eklenmiş oyuna.Örneğin yürüyüşler değişmiş(keşke değişmeseymiş,Connor'un yürüyüşü ne olum Question ).Oyunun eksilerinden en büyüğü buglar.Oyunda o kadar çok bug var ki oynanışın ve atmosferin içine ediyor.Mesela bir görevde geminin yakınlarına gidip patlayıcıları patlatmamız gerekiyor.Bütün patlayacıları patlatıktan sonra koşturarak uzaklaşırken birden yerin dibine girdim ve aşağı düştüm etraf griydi.Böyle muhteşem bir seriyi hakkıyla devam ettirmek için Ubisoft çok uğraşmış ancak yinede oyunu bir yıl daha erteleyip eli yüzü daha düzgün bir oyunla çıksaydı karşımıza.Bi ara artık Ubisoft'un CoD'a (Call of Duty) bağladığını düşünecektim.Neyse arkadaşlar oyunun Connor tarafı beni tatmin etti ancak Desmond tarafı o kadar kötü ki (DİKKAT YÜKSEK SPOİLER İÇERİR) kötülüğü sonunada yansımış.Oyunun sonu o kadar kötü ki Desmond apple of eden'ın dağılık durmuş şekline dokunuyor ve ölüyor.Yani kendisini insanlık için feda ediyor.Tüm seri boyunca göz ardı edilen,suikast yaptığınız adamların kucağınızda son nefeslerini verirken aslında iyi bir amaç için çabaladıklarına dair son sözleri,Assasin's Creed 3 ile iyice keskinleşiyor.Hem Connor hem Desmond hem de siz,kimin iyi ya da kötü olduğunu sorguluyorsunuz oyun boyunca.Assasin's Creed 3'ün hikayesinde en başarılı bulduğum yön, serinin yerleşmiş iyi/kötü anlayışını, sizi hiç rahatsız etmeden sorgulaması ve belki de, değiştirebilmesi oldu.

Connor Bir Ezio Eder Mi?

Bize yaşattığı unutulmaz anlar ve duygular sebebiyle bu kadar sevdiğimiz bir seri için Connor çok küt bir karakter.Kızgınlıktan başka duygusunu göstermeyen,tam bir düz adam.Yine de saflığı, her iki tarafça kullanılması ve bu durumun doğurduğu kızgınlığını direkt göstermesi nedeniyle oyunun yarısından sonra Connor'u sevmeye başladım biraz...Ama açık konuşalım, ne Altair, ne de bir Ezio olabilecektir.

Üçlemenin hikayesi sona ererken Desmond, Ezio ve Altair'in yerine geçen Connor kalıyor.Yapacak işi çok, ama bunca karakterin ağırlığını taşıyabileceğini sanmayın

NOT:8,6
[/b]

Assasin's Creed 3 İnceleme
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Assasin's Creed
» Assassin's Creed 3
» Assassin's creed brotherhood
» Assassin's Creed 2 Discovery
» Assassin's creed Altair's chronicles