TrendStar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
-------------------------------------------------------------------------------------------------------Alımlarımız Vardır ve Forumumuza Yeni Bir Katagori Eklemek İstiyorsanız Admin'e Özel Mesaj Atmanız Yeterlidir.>>>Kurucu olmak Telefondan 5TL dir.[Yönetim Paneli + Kurucu Ünvanı+Yetki Verme + Teşekkür Arttırma = 5 TL = Telefondan.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------Arkadaşlar pampformice.comoj.com - Oyunumuz'un Reklamını Yapıp Reklam Linikini Mesaj Yollayan Herkeze 3 Gün Boyunca İstediği Kadar Peynir+Çilek Vereceğiz.[Not: Bu Reklamı forumexe.com/frm/transformice-pvp-serverlar/ -- Adlı Sitede Yapılacaktır.]

Transformice Sevgililer Günü

YazarMesaj
Haninkalp™
Admin
Admin
Haninkalp™

Transformice Sevgililer Günü Empty
MesajKonu: Transformice Sevgililer Günü   Transformice Sevgililer Günü Icon_minitimeÇarş. Ocak 30, 2013 3:06 am

Merhaba Arkadaşlar Yılbaşı Etkinliğini bitirdik BİLİYORSUNUZ Sırada Sevgililer günü Etkiniiğ vardır. Bende Başka Sitelerden VE Transformice'e forumundan yararlanarak size göstereceğim.
Sevgililer gününe özel 4 item ve 1 kürk gelecekmiş. Artık Farklı ülkelerde Türkçe Ünvanınız Kalacaktır.Kabile evilerine özel Yenilikler.Yeni 4 Adet Fight Haritası gelecekmiş. Very Happy Arkadaşlar sevgililer günü geldiğinde bana lütfen Hani Gelmedi Diye Kızmayınız.Ben sadice Başka yerlerden duyduklarımı birleştirip size bir konu Açtım.El Emeğidir.

Transformice Sevgililer Günü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Transformice Nedir ?
» Transformice sevgililer gününde gelen renk
» 2013 1 Nisan Balık günü Düşünceleriniz ?
» Transformice
» Transformice Taktikleri